Remont ze sprawną ekipą
2 września 2017
Jak zapobiec problemom z klimą?
10 września 2017

Koniec lata i wakacji

Niezwykle długo poszukiwaliśmy z przyjaciółmi nietypowego sposobu spędzenia wakacji. Dużo słyszeliśmy o kempingu, stąd też sami zapragnęliśmy sprawdzić tę metodę podróżowania.

Koszt najmu jednej przyczepki to właściwie nie duża uwzględniając przy tym ich świetną jakość i zaoszczędzone na hotelach Rozsądnie zwrócić uwagę na przyczepy kempingowe dobrej klasy jak chociażby przyczepa kempingowa Hobby. Marka oferuje różnorodne produkty, od małych, po takie duże i pokaźne. Dodatkowo wyposażenie i akcesoria kempingowe w takim pojeździe są teraz szalenie komfortowe. Bez problemu możemy zobaczyć tam czasami komfortowe, całkiem spore łóżka a także kompletny sprzęt do gotowania.

Wczasy w przyczepie spędziliśmy na polu kempingowym na północy Hiszpanii. Urlop na kempingu był tanie w zestawieniu do ofert, hoteli, czy domów na wynajem w najbliższej okolicy. Spotkaliśmy na wczasach wielu przyjaznych podróżujących zakochanych spędzania wakacyjnej przerwy. Mieliśmy możliwość dowiedzieć się od nich wiele na temat niesamowitych miejsc, o których nie wspominają broszury. Dodatkowo zupełna mobilność czy wrażenie wolności, które oferował nam własny środek transportu jest doświadczeniem wyjątkowym.

Przed podróżą musimy na pewno jeszcze niezwykle precyzyjnie zbadać stan techniczny auta. Ładując ładunki do kempingu, należy rozłożyć je równomiernie. Oczywiście przed rozpoczęciem podróży do miejsca końcowego musimy stwierdzić, gdzie dokładnie będzie nam dane stać przez dłużej razem z własnym lokum. Nie na wszystkich polach przecież mamy taką możliwość.